ΤίτλοςΗμερομηνίαΚωδικός αρίθμησηςΛήψη

Παράταση υποβολή των δικαιολογητικών των κύκλων 1, 5 και 7 της Επιστρεπτέας Προκαταβολής μέχρι την 15η Νοεμβρίου 2021

Friday, 01 October 2021 ΕΝΗΜ. ΕΠ. Νο 149 / 2021

Τελωνειακές διαδικασίες προϊόντων στη Μεγάλη Βρετανία

Tuesday, 21 September 2021 ΕΝΗΜ. ΕΠ. Νο 148 / 2021

Ένα Rapid test / εβδομάδα για τους ανεμβολίαστους εργαζόμενους στον κλάδο των εμπορευματικών μεταφορών

Thursday, 16 September 2021 ΕΝΗΜ. ΕΠ. Νο 147 / 2021

Rapid test εργαζομένων

Wednesday, 15 September 2021 ΕΝΗΜ. ΕΠ. Νο 146 / 2021

Στατιστικά Στοιχεία ΣΕΠ Α.Ε. _Αύγουστος 2021

Tuesday, 14 September 2021 ΕΝΗΜ. ΕΠ. Νο 145 / 2021

Αποκλεισμό δικαιώματος καταγγελίας εκ μέρους του μισθωτή εμπορικής μίσθωσης σε περίπτωση πραγματικού ελαττώματος

Thursday, 09 September 2021 ΕΝΗΜ. ΕΠ. Νο 143 / 2021

Πρακτικά Συνεδρίασης Ε.Ε.Κ.Α. – 14 Ιουλίου 2021

Friday, 10 September 2021 ΙΟΥΛΙΟΣ

Μέτρα προστασίας από τον κορωνοϊό

Monday, 13 September 2021 ΕΝΗΜ. ΕΠ. Νο 144 / 2021

Παράταση διεξαγωγής Γενικών Συνελεύσεων Νομικών Οντοτήτων για το έτος 2021

Tuesday, 07 September 2021 ΕΝΗΜ. ΕΠ. Νο 142 / 2021

Δελτίο Τύπου Υπουργείου Εργασίας & Κοινωνικών Υποθέσεων σχετικό με την εφαρμοστική εγκυκλίου για το νέο πλαίσιο των εργασιακών σχέσεων

Monday, 06 September 2021 ΕΝΗΜ. ΕΠ. Νο 141 / 2021
137 Syngrou Ave. N. Smyrni 171 21, Athens - Greece +30 210 9317941-2 +30 210 9317940

Βody representing international forwarding and logistics services enterprises.

Ordinary member of Hellenic Federation of Enterprises

Ordinary Member of FIATA

Ordinary Member of Permanent Logistics Committee

 

 

Newsletter

Enter your email to join our mailing list!

IFFAG&L

ASSOCIATION

OF INTERNATIONAL

FREIGHT FORWARDERS

& LOGISTICS ENTERPRISES

OF GREECE

This site uses cookies to provide users with the best experience. By selecting 'acceptance' you consent to the use of 'cookies'.